Stav: Veselá
Jsem závislá na: Hudbě
Čtu: Wolfgang Hohlbein - Nad propastí
Poslouchám: Immediate Music - Catch the falling sky

Září 2012

Ztráta

30. září 2012 v 14:16 | Lucianne Gray |  Básničky
Dobře, včera v noci před půlnocí mě něco nakoplo. A byla to Múza, vážení! Jenže to přišlo v tak blbou dobu, že jsem si to poskládala v hlavě, a zapsala do mobilu, abych na to ráno nezapomněla. A co že jsem to stvořila? Něco jako pokus o básničku. Dřív jsem básnila ve dne v noci, ale nějak to opadlo, takže to asi nebude moc slavný pokus. Ráda bych znala vaše názory, tak pište komentíky! :)


Zavřu oči, vzpomínám,
jak jsme si jako malí hráli,
se slzou mysl zavírám,
tvůj smích slyším někde v dáli.

Teď je konec, ty to víš,
sám, na minovém poli,
ty o smutku nebásníš,
ztráta zatraceně bolí.

Měls mé srdce, měls mou duši,
obojí rozdrtil jsi v prach,
nemůžu si pomoct, smrt ti sluší,
přiznej, že jsi obyčejný vrah.

Černý rubáš, rakev, kříž,
slavík píseň pěje,
mou lásku znovu nevzkřísíš,
člověk, možná já, se právě směje.

Sweeney Todd: Ďábelský Holič z Fleet Street - Recenze

27. září 2012 v 18:37 | Lucianne Gray |  Filmy
Jak jsem slíbila, je tu další recenze, na naprosto dokonalý film, který se tak trochu liší svým tématem od těch ostatních. No nic, přeju příjemné čtení. :-)

Lucianne.

14. Kapitola

27. září 2012 v 16:00 | Lucianne Gray |  Prokletá Krev: Do Poslední Kapky
Další přednastavená kapitola je zde, a s trochou štěstí se mi podaří příští týden zveřejnit to info. Příjemné čtení. :-)
Luc.

Obnova

26. září 2012 v 18:30 | Lucianne Gray |  Informace
Ehm, ehm!
Jistě jste si všimli 'drobných' úprav tady na blogu. Mimochodem, jsem sama se sebou spokojená, protože předchozí vzhled tady vydržel přes dva měsíce, pokud se teda nepletu (a to jakože pletu). Byla jsem s ním spokojená, a Damon v záhlaví mi taky nijak nevadil (řeknu to takhle, když jsem se podívala na záhlaví, slintala jsem) ale chtělo to nějakou změnu. Dál jste si určitě taky všimli, že články nepřibývají tak moc jako kdysi, bohužel, školní rok začal, a já nemám moc času. Na osmičce si dávám záležet, protože to je třída která rozhodne o mojí budoucnosti. Články budu tedy přidávat tak často, jak jen budu moct, ale asi to budou většinou recenze na filmy, a za několik týdnů snad i recenze na knihy. Kapitoly se píšou, ale nechci si všechny vyplýtvat, abych pak nestíhala. Řeknu to takhle. Žádný zásek se u mě prozatím nekoná (snad jen u CKS) a já jsem za to ráda, jen by mi víc nahrávalo do karet, kdyby měl den 48 hodin. Dalším problémem je můj počítač, který si prostě postavil hlavu, a odmítá mě pustit do administrace Mysticu. Nevím co s tím dělat, jednou jsem ho trochu oblafla tím, že jsem se přihlásila přes komentáře a na krátkou chvíli mě to do administrace pustilo, ale pak mě to zase odhlásilo. Nevím co se děje, ale dokud nebude nový PC, asi s tím nehnu (nebojte, nový už mám zajištěný). Každopádně se nic neděje, netbook a škola to jistí.
Teď se chci omluvit všem, které mám v oblíbených stránkách, nebo jsem byla na jejich blogu pravidelnou návštěvnicí, že moc nekomentuju. Jsem si toho vědoma, a opravdu mě to mrzí, ale nedá se s tím nic dělat. Když mám čas, opravdu se snažím se ho rozdělit mezi psaní, čtení, cvičení a kontrolování článků na vašich blozích, jenže tenhle systém mi nějak zkolaboval. Takže promiňte, a věřte že jsem na vás opravdu nezapoměla. :-) Jsem časově vytížená na maximum. V pondělí mám skoro do čtyř (počítám i kroužek), pak se vrátím domů, uklidím něco po bytě, škola mě hlodá asi hodinu, pak cvičím, snažím se něco sepsat, a přečíst a pak jsem opravdu zralá do postele. Naštěstí máme teď čtyři dny volno, tak bych se vám mohla ozvat, abyste věděli, že mě ani nesežral medvěd, ani neunesli mimozemšťani, ani jsem si nehodila mašli (i když nad tím někdy uvažuju).
Velké díky patří všem, kteří se mnou mají takovou nezměrnou trpělivost, což je Vicky, bez jejíž komentářů bych byla uzlíček nervů (no jo, tvoje komentáře ze mě dokážou vyloudit dobrou náladu :-D), Alexis, která na mě nešetří chválou, i když bych se za některé scény PK zahrabala do země (jsem ráda že mám tak věrnou čtenářku :D) a v neposlední řadě taky Erin, která po mě obětavě likviduje moře, a oceány pravopisných chyb a svými sáhodlouhými komentáři mi vždycky zvedne náladu a nutí mě psát (omlouvám se, že jsem se poslední dobou neozvala, ale ten zku- zatracený čas! Brzo to napravím, slibuju! :-)). Nad vodou mě drží i povzbudivé komentáře od sestřiček Erisdar a Isenstar a nadšenců do TVD (The Vampire Diaries) a OUAT (Once Upon A Time) Lady D a Crystal. Holky, všechny jste prostě nepřekonatelné!
Všem vám ještě jednou děkuju, a snad se odvděčím taky jinak, než nepravidelností článků, a stěžováním si na svůj počítač. :-D.

S láskou,
Luc.

13. Kapitola

24. září 2012 v 15:25 | Lucianne Gray |  Prokletá Krev: Do Poslední Kapky
Dobře, jsem hrozná. Za A) jsem ve skluzu s psaním, a momentálně jsem se zasekla u 20. kapitoly PK, navíc jsem odepsala dva příběhy (už jsem se o nich zmiňovala, jsou to: Měsíční Plamen a povídka, jejíž název uveřejňovat nebudu, hodlám ho někdy v budoucnu použít. Jinak o té druhé povídce jsem psala, a byla to fanfiction na upíří deníky), a začala psát nový. Za B) Nechápu jak je to možný, ale doma se nemůžu přihlásit na Blog.cz. Ne že by mi to napsalo něakou chybu, jen mě to okamžitě vykope na přihlášení na hlavní stránce, a když se přihlásím tam, vykopne mě to tam znovu. Když se přihlásím přes komenty, prostě mě to nepřihlásí. Pokud s tím už někdo má zkušenost, prosím poraďte. :-) Vzhledem k tomuhle problému můžu kapitoly přidávat jen dvakrát týdně, a pak je přednastavovat. Takže počítejte s tím, že ve čtvrtek tu mude 14. kapitola. Abych to moc neprotahovala, užijte si kapitolku, během příštího týdne bych vám poskytla info o chodu věcí na Mysticu i na mém blogu o mě. Tak zatím, lidičky! :-))

Luc.

12. Kapitola

16. září 2012 v 19:58 | Lucianne Gray |  Prokletá Krev: Do Poslední Kapky
Abych nkonečně zažehnala nepříjemný pocit, že to tu upadá, dokopala jsem se ke zveřejnění dvanácté kapitoly, na kterou všichni určitě netrpělivě čekají (*ironie).
Omlouvám se že je to tu tak nepravidelné, ale ve škole je fofr, a většinu času strávím nad úkoly, a ten zbytek jsem s kamarádkou většinou venku, aby se mi nezavařil mozek. Je neuvěřitelné, že už zítra píšeme test, a aby toho nebylo málo, je to test z matematiky. Asi se zblázním. Pokud to bude jen trochu možné, pokusím se přispívat alespoň jednou týdně, což neznamená, že to nemůže být více často. :-)
Děkuju všem za pochopení, a teď ke kapitole...

Dorian Gray - Recenze

11. září 2012 v 8:46 | Lucianne Gray |  Filmy
Když už žádné kapitoly, tak alespoň jedna recenze na můj další oblíbený film. Lidi, díky za vaši trpělivost, já být vámi, asi to se mnou sekne. :D

Luc.

2 Layouty na objednávku

3. září 2012 v 16:08 | Lucianne Gray
A máme tu ukázku mé práce, sice to není nic moc, ale...
'Zákaznice Isenstar a její sestra Erisdar si u mě před nedávnem objednaly dess, a dneska jsem dodělala jeden pro první adminku, přičemž Eris už jeden má.
UKÁZKA:
Erisdar

Isenstar

Who Wins? 2. Kolo

1. září 2012 v 20:30 | Lucianne Gray
Máme tady další kolo WW, rozhodněte, kdo zůstane! Tentokrát mezi...
Williamem, a Adrianem, který jasně zvítězil nad Richem! :-)
Anketa je pod článkem, i v menu.