Stav: Veselá
Jsem závislá na: Hudbě
Čtu: Wolfgang Hohlbein - Nad propastí
Poslouchám: Immediate Music - Catch the falling sky

Obnova

26. září 2012 v 18:30 | Lucianne Gray |  Informace
Ehm, ehm!
Jistě jste si všimli 'drobných' úprav tady na blogu. Mimochodem, jsem sama se sebou spokojená, protože předchozí vzhled tady vydržel přes dva měsíce, pokud se teda nepletu (a to jakože pletu). Byla jsem s ním spokojená, a Damon v záhlaví mi taky nijak nevadil (řeknu to takhle, když jsem se podívala na záhlaví, slintala jsem) ale chtělo to nějakou změnu. Dál jste si určitě taky všimli, že články nepřibývají tak moc jako kdysi, bohužel, školní rok začal, a já nemám moc času. Na osmičce si dávám záležet, protože to je třída která rozhodne o mojí budoucnosti. Články budu tedy přidávat tak často, jak jen budu moct, ale asi to budou většinou recenze na filmy, a za několik týdnů snad i recenze na knihy. Kapitoly se píšou, ale nechci si všechny vyplýtvat, abych pak nestíhala. Řeknu to takhle. Žádný zásek se u mě prozatím nekoná (snad jen u CKS) a já jsem za to ráda, jen by mi víc nahrávalo do karet, kdyby měl den 48 hodin. Dalším problémem je můj počítač, který si prostě postavil hlavu, a odmítá mě pustit do administrace Mysticu. Nevím co s tím dělat, jednou jsem ho trochu oblafla tím, že jsem se přihlásila přes komentáře a na krátkou chvíli mě to do administrace pustilo, ale pak mě to zase odhlásilo. Nevím co se děje, ale dokud nebude nový PC, asi s tím nehnu (nebojte, nový už mám zajištěný). Každopádně se nic neděje, netbook a škola to jistí.
Teď se chci omluvit všem, které mám v oblíbených stránkách, nebo jsem byla na jejich blogu pravidelnou návštěvnicí, že moc nekomentuju. Jsem si toho vědoma, a opravdu mě to mrzí, ale nedá se s tím nic dělat. Když mám čas, opravdu se snažím se ho rozdělit mezi psaní, čtení, cvičení a kontrolování článků na vašich blozích, jenže tenhle systém mi nějak zkolaboval. Takže promiňte, a věřte že jsem na vás opravdu nezapoměla. :-) Jsem časově vytížená na maximum. V pondělí mám skoro do čtyř (počítám i kroužek), pak se vrátím domů, uklidím něco po bytě, škola mě hlodá asi hodinu, pak cvičím, snažím se něco sepsat, a přečíst a pak jsem opravdu zralá do postele. Naštěstí máme teď čtyři dny volno, tak bych se vám mohla ozvat, abyste věděli, že mě ani nesežral medvěd, ani neunesli mimozemšťani, ani jsem si nehodila mašli (i když nad tím někdy uvažuju).
Velké díky patří všem, kteří se mnou mají takovou nezměrnou trpělivost, což je Vicky, bez jejíž komentářů bych byla uzlíček nervů (no jo, tvoje komentáře ze mě dokážou vyloudit dobrou náladu :-D), Alexis, která na mě nešetří chválou, i když bych se za některé scény PK zahrabala do země (jsem ráda že mám tak věrnou čtenářku :D) a v neposlední řadě taky Erin, která po mě obětavě likviduje moře, a oceány pravopisných chyb a svými sáhodlouhými komentáři mi vždycky zvedne náladu a nutí mě psát (omlouvám se, že jsem se poslední dobou neozvala, ale ten zku- zatracený čas! Brzo to napravím, slibuju! :-)). Nad vodou mě drží i povzbudivé komentáře od sestřiček Erisdar a Isenstar a nadšenců do TVD (The Vampire Diaries) a OUAT (Once Upon A Time) Lady D a Crystal. Holky, všechny jste prostě nepřekonatelné!
Všem vám ještě jednou děkuju, a snad se odvděčím taky jinak, než nepravidelností článků, a stěžováním si na svůj počítač. :-D.

S láskou,
Luc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | Web | 26. září 2012 v 19:14 | Reagovat

Chápu a díky :-D Je jasný, že škola se nesmí zanedbávat. Je to pruda, ale bohužel i realita, takže se s tím nedá nic moc dělat.
Lay.... Co bych ti měla napsat? Osobně moc nemusím růžovou, ale na tom černém pozadí se perfektně vyjímá a prozrazuje hlavní zaměření blogu - fantazii.
A co se týče tvé tvorby (jo, tohle si vychutnám!) ty nedokážeš psát špatně nebo nepoutavě. Každá tvá kapitola má hlavu a patu. Má začátek a konec. Smysluplný děj a zajímavé postavy, které mě nutí padnout na kolena a prosit boha, aby opravdu existovali! Tvé příběhy dokáží s člověkem divy! Vhání do těla krev, občas slzy do očí a v mnohých chvílích dotyčného donutí válet se smíchy po podlaze.
Co jsem tímto dlouhým komentářem chtěla říct je to, že ve mě můžeš hledat věrnou čtenářku svých článků :-D a že mi bude jedno, jestli se jednotlivé kapitoly budou objevovat každý den nebo jednou za měsíc... Vyplatí se na ně počkat...

2 Lucianne Gray Lucianne Gray | E-mail | Web | 26. září 2012 v 19:28 | Reagovat

Holka, já ti vážně gratuluju!
Právě jsi dosáhla toho, že 'slavná' Lucianne se ve světle a vůni malinové svíčky culí jako debil!
Za A) Sdílím tvůj názor na růžovou, ale když jsem tenhle obrázek viděla, oslovil mě takovým způsobem, že jsem o i přes zhoršenou kvalitu nějak musela zakomponovat sem. A nelituju toho :D
Za B) Právě jsi mě nabila tak pozitivní energií, že nebýt utahaná jako kotě, asi něco píšu přes noc. Opravdu... díky ti! :-D :D

3 LadyD LadyD | Web | 26. září 2012 v 20:49 | Reagovat

jůůů, to jsem moc ráda, že tě držíme nad vodou :-) ... layout vypadá skvěle přijde mi velmi pozitivní :-) přeju ti hodně štěstí a nervů, při tvých aktivitách :) ... já děkuju tobě, že stále vedeš tento blog ;-)

4 Crystal* Crystal* | Web | 27. září 2012 v 13:31 | Reagovat

Tak zaprvé-ten layout je úúúžasný! :-D osobně se přiznám, že nad Damonem ve tvém záhlaví jsem potají slintala taky, aleee :D vážně, moc krásné :-) vypadá hrozně romanticky a zasněně, což mi vyhovuje :-)
S přidáváním článků si vůůbec nedělej starosti, to se prostě stává :-) já třeba přes týden vždycky nestíhám a o víkendu to doháním :D Takže jen pohoda, jazzík :-)
Jinak se na tvoje recenze moc těším, přijdou mi skvělé!
A moc děkujíí :-) jsem ráda, že tě alespoň trošku povzbuzuji a přeji ti hodně trpělivosti a pevných nervů :-) ;-)

5 Vicky Vicky | Web | 29. září 2012 v 15:32 | Reagovat

vůbec nemáš zač, ráda jsem stálá návštěvnice a tvoje povídky jednoduše zbožňuju :-D Tohohle článku jsem si všimla až teď, ale nový dess je nádherný :-) Obdivuju tě :-) Taky jsem ráda, že ses nikde v psaní nezasekla (nepočítám CKS), osmička je těžká :-D První půlrok jsem nenáviděla, zvlášť chemii :-P To asi neznělo moc povzbudivě :-! Teď mám chemii ráda, tak je to těžký, ale dá se to zvládnout :-D Co chystáš na budoucnost? Chceš být spisovatelkou? ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.