Stav: Veselá
Jsem závislá na: Hudbě
Čtu: Wolfgang Hohlbein - Nad propastí
Poslouchám: Immediate Music - Catch the falling sky

Říjen 2012

17. Kapitola

27. října 2012 v 21:03 | Lucianne Gray |  Prokletá Krev: Do Poslední Kapky
Tak fajn. Teď, když jsem si odbyla svou dávku mražených jahod s cukrem a jsem nakopnutá minimálně do půlnoci, můžu konečně zveřejnit 17. Kapitolu. Chci jen oznámit jednu smutnou novinku.
Všichni víme, že to tu životem zrovna nepřekypuje, ale to je mi nějak jedno, nevadí mi to, jen nastanou velké změny. PK budu zveřejňovat až do 20. kapitoly, další totiž ještě píšu, ale to není hlavní. Blog se tak nějak 'nepozastaveně pozastavuje'. Jakmile vyčerpám příděl kapitol, nebudu už přidávat 'tolik' článků jako normálně. Nepozastaveně pozastaven, protože to tu nebude úplně mrtvé. Jestli se dokopu k tomu, napsat článek co by dával alespoň trochu smysl, hodím ho sem. Žádné ságy ale nečekejte. Pozastavení jsem se chtěla za každou cenu vyhnout, ale bohužel není zbytí. Chci se pořádně věnovat škole, kamarádce, psaní knihy (to především), grafice, příbuzným atd... V osmé třídě je to teď slušnej nátěr. Vzhledem k tomu, že bych se ráda dostala na střední, měla bych se konečně vyhrabat ze zaostalosti v matematice a fyzice (hodiny prokreslím, propíšu nebo pročtu) a tak nějak zabrat i ve všech ostatních předmětech. Je celkem smešné, že já, co zbožňuju čtení a psaní jsem vloni měla na závěrečném vysvědčení trojku z češtiny a tenhle školní rok to zatím vypadá na dvojku. Děs.
Každopádně... blog se pozastavuje na dobu neurčitou a ti z oblíbených blogů kdo ještě nečetli tenhle článek dostanou oznámení do komentářů na svém blogu. Pokud máte knihu návštěv tak to bude tam. =)
Zatím se mějte hezky,

Luc.

Takový navijáček...

26. října 2012 v 22:24 | Lucianne Gray |  Informace
Ok, sice nemám v plánu (vůbec, nikdy) zveřejňovat povídku kterou chci vydat, ale dneska jsem jaksi neměla psací náladu tak jsem si otevřela Photofiltre a tvořila. No, vznikl z toho jakýsi poutač na příběh o kterém jsem se zmiňovala. Prozrazuje název dílka a také vedlejší (i když dost důležitou) dějovou linku. Teda, pokud to někdo dokáže přečíst. Myslím, že poutač se celkem povedl, tak mi kdyžtak dejte vědět jak se líbí vám. =)
PS: Vzhledem k obsahu obrázku si ho prohlédněte jen na vlastní nebezpečí, avšak ti, co neumí ani slůvko anglicky bez překladače na pointu jen tak nepřijdou. :)16. Kapitola

25. října 2012 v 22:19 | Lucianne Gray |  Prokletá Krev: Do Poslední Kapky
Dobře, v první řadě bych se ráda omluvila za to, že slibuju slibuju a... nakonec nic. Jsem v tomhle strašná, nedokážu dodržet slovo. Další kapitola bude hned v sobotu, protože už k PK mám přístup. Tahle kapitola nicméně neprošla pod drobnohledem korektorky, tak omluvte případné chyby, prosím. :)
Poslední dobou se věnuju především škole, čtení, psaní recenzí a psaní knihy, kterou mám v plánu vydat, ať už na vlastní náklady nebo na náklady nakladatelství, takže se omlouvám všem, kteří na tenhle blog ještě nezapomněli a pořád sem chodí. Je dost možné, že Mystic bude pozastaven, ale pokud se tak stane, nemějte strach, lucianne-books.wz.cz pořád funguje, jen te´d potřebuju přečíst víc knížek. Chystá se recenze na knížku Divergence, na jednu na jejíž jméno si za boha nevzpomenu, a až dočtu zbrusu nové knihy Tygrovo Prokletí a Rudou jako rubín, budu vás informovat o tom, jak se mi četly. Děkuju za pochopení, vaše,

Lucianne.

Stěhování druhého blogu

10. října 2012 v 12:43 | Lucianne Gray |  Informace
Dobře, tohle je trochu vedlejší informace, nebude to nijak zdlouhavý článek, ale byla bych ráda kdybyste se k němu jakkoli vyjádřili.

Blog zaměřený na můj život (TADY) mění své zaměření čistě na knihy a vše kolem nich, a stěhuje se na jinou doménu. Nebojte se, Mysticu nic takového nehrozí. Jen chci napsat, že přestěhovanému blogu se teď budu věnovat o trochu víc než tomuhle, protože usiluji o šanci spolupracovat s Fragmentem. Kdo by měl zájem, přestěhovaný blog se nachází TADY. Připadá mi, že je stránka daleko přehlednější než na Blog.cz, ale to je jen můj osobní názor, posuďte sami.


Bez čeho si psaní nedovedu představit

8. října 2012 v 15:40 | Lucianne Gray |  Ohledně psaní

Přiznejme si to, každý má při psaní své vlastní rituály. Ať už je to oblíbené pití, jídlo, nebo čas kdy píšeme.
Krátce (fajn, tak dlouze) vás teď seznámím s tím, co k psaní potřebuju já. Byla bych pak ráda kdybyste se mi do komentů svěřili s vašimi závislostmi.

Grafika, grafika... a co třeba škola?

7. října 2012 v 19:30 | Lucianne Gray
Fajn, tak se nudím a nudím, a napadlo mě, že bych se mohla naučit něco nového kolem grafiky. Přišla řada na zneuctění png srdíček. Nějak jsem vyhrabala na internetu návod, a tohle z toho vzniklo. Zajímavé je, že na grafiku si čas udělám vždy, ale na školu? Horko těžko. Jinak kdo by měl zájem o tohle srdíčko (jako že niko mít nebude) tak mi napište do komentů.15. Kapitola

6. října 2012 v 19:31 | Lucianne Gray |  Prokletá Krev: Do Poslední Kapky
Jak jsem slíbila, je tu patnáctá kapitola PK. Sice později než jsem myslela, protože jsem nepočítala s tím, že pojedu s rodiči do Chebu, ale přece. Doufám že se bude líbit, a další čekejte, jak už jsem psala, příští, nebo přespříští víkend.

Konečná, vystupovat!

5. října 2012 v 18:14 | Lucianne Gray |  Informace

Ano, přesně tak! Jsem zpátky, a teď, když je vyřešena otázka designu blogu, jsem zpátky pokud možno na delší dobu než předtím. Články budu přidávat pokud možno každý den, ale... přiznejme si to, každý člověk je občas líný. Stejně to bude i na mém druhém blogu, ale opravdu nezaručuju, že každý den bude nová kapitola, to ne.
Co se týče designu... jsem prostě tvořivý člověk, a musím se nějak ventilovat, takže časté měnění dessů je u mě na denním pořádku. Nemyslím to tak, že každý den bude nový vzhled, ale některé mě velice rychle omrzí. S tímto jsem naštěstí dost spokojená, takže doufejme, že tu zůstane déle než měsíc. Jinak se konečně taky obnovuje moje obíhání oblíbených blogů, takže... třeste se! =D
Další kapitolu PK čekejte zítra, a asi vás zklamu, protože s další můžete počítat až tak o víkendu příštího, nebo přespříštího týdne. Snad jsem někomu udělala radost, a děkuju všem za vaši trpělivost! =)


Who Wins? 3. Kolo

1. října 2012 v 17:44 | Lucianne Gray
Měsíc uběhl, a my tu máme další kolo WW! V září to s chlupem vyhrál William, proti kterému se tentokrát postaví Ariadne, což je první ženská soutěžící! Hlasujte pod každým článkem, ankety v menu jsem už zrušila, narušuje mi to menu-box. Jinak jsem se taky rozhodla, že jména postav budu psát až pod samotné obrázky.

A) Ariadne
Scarlett Johansson Blonde Hair HD wallpaper for Standard 4:3 5:4 Fullscreen UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA ; Wide 16:10 5:3 Widescreen WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA ; HD 16:9 High Definition WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ; Other 3:2 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ; Mobile VGA WVGA iPhone iPad PSP Phone - VGA QVGA Smartphone ( PocketPC GPS iPod Zune BlackBerry HTC Samsung LG Nokia Eten Asus ) WVGA WQVGA Smartphone ( HTC Samsung Sony Ericsson LG Vertu MIO ) HVGA Smartphone ( Apple iPhone iPod BlackBerry HTC Samsung Nokia ) Sony PSP Zune HD Zen ; Tablet 2 ;

B) William


Fotografie - Marianské Lázně

1. října 2012 v 12:00 | Lucianne Gray
Vážení a milí, přináším vám článek, kterým nejspíš započne občanská válka.
Minulou neděli jsem byla s rodiči na výletě v Mariankách, a rodiče fotili. Jelikož to fotili oni, jsem na fotkách jen já, takže na celý článek klikněte jen na vlastní nebezpečí!
PS: Aby fotky nevypadaly tak otřesně, barevně jsem je upravila.
PPS: Žádná retuše! Stejně to s ní neumím!

UPOZORNĚNÍ
Na fotografie by se neměly koukat slabé povahy, nebezpečí srdeční zástavy, mozkové příhody a překocení židle. Žádám abyste nejedli žádné jídlo, nebezpečí udušení šokem. Já vás varovala!