Stav: Veselá
Jsem závislá na: Hudbě
Čtu: Wolfgang Hohlbein - Nad propastí
Poslouchám: Immediate Music - Catch the falling sky

Info, info, info... zásek!

18. prosince 2012 v 19:09 | Lucianne Gray |  Informace
Ok, ok, ok...
*marně se snaží zbavit pocitu, že se vyjadřuje a chová jako nány u ní ve škole*
Jo, není to zrovna nejlepší úvod, ale co se dá dělat. Prožívám dost (DOST!!!) hektické období. Nejen, že učitelům asi ruplo v kouli a každý den jsou minimálně dva testy, ale aby toho nebylo málo, tak nemám koupený ani jediný dárek a do toho všeho si musím balit pokoj, protože se stěhujeme. Jak říkám, vážně dokonalost sama.
Tenhle týden musím nějak přežít a hlavně se nějakým způsobem dopravit do Chebu a nakoupit dárky holkám, na které se každý den mile usmívám, a přitom nic z té přetvářky nemyslím vážně. V pátek si mě odveze děda, takže alespoň víkend prožiju v blaženém klidu, pokud nepočítám hektické nakupování dárků pro rodinu. V neděli se pak navrátím do nového bytu kde budu mít prostornější pokoj, který snad nebude tak nehorázně dětský jako ten stávající. Všeho mám opravdu nad hlavu a když pak přijdou rodiče domů se slovy: 'Tys ani neumyla nádobí?' tak mám opravdovou chuť někomu velmi kreativním způsobem ublížit.
Nicméně, ať žije odvážný duch (říká holka, která se bojí přiblížit se ke klukovi, který je nápadně podobný tomu-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit - čili Erwiel je o všem do detailu informovaná, že?!)!!!
Mystic čekají monumentální, ba přímo gigantické změny:

* Čistka = smazání všech nepotřebných rubrik a 'aktivit' které vůbec nevyužívám, nebo jsem na ně jednoduše zapoměla.
* Dess = Právě se chystám vytvořit nějaký pěkný, přehledný a pokud možno na delší dobu. Je dost možné, že v něm bude figurovat bílá barva.
* Povídky = Všichni víme, že některé (dost divné psát některé, když jsou na blogu jen dvě) se prostě zasekly, a dokud se slečna Múza neuráčí vrátit, budou holt pozastavené, tečka a konec. Navíc chystám nové a nové, ale rozmyslím si jejich uveřejnění. K vaší radosti a mé škodě si vypatlám všechny kapitoly PK a poté bych je postupně poslala Erin, která po mě likviduje oceány pravopisných chyb.
* Aktivita = Opravdu se vynasnažím si najít denně čas alespoň na přepsání nějaké drobné jednorázovečky, kterou za ten den ve škole sesmolím, ale nic neslibuju.
* Přehled = Ano, blog bude rozhodně přehlednější, ale písničky v záhlaví mi nerozmluvíte! :D
* Zaměření = Nebojte, žádný 'Žůžový blogísek' se nekoná. Nadále zůstávám věrná literatuře, jen u mě v poslední době vykvetla 'lehká' posedlost Dramione (Draco + Hermiona = Postavy z Harryho Pottera) povídkami, takže je logické, že se to na mé tvorbě odrazí. Možná jen drobné jednorázovky... :)

Ano, to by mělo být všechno, pokud jsem správně počítala. Jinak zase začínám obíhat a komentovat, ač jsem si to nechtěla moc přiznat, neuvěřitelně mi, blogové kamarádky, chybíte! Jinak se většina z vás asi bude muset smířit se zmizením některých rubrik a článků, které jsou mi úplně k ničemu. Například plánuju velký přesun spousty článků z Informací do Diary (deníčku) což bude nová rubrika. Doufám, že ještě dneska stihnu udělat a nastavit design, ačkoli nemám ani špetičku inspirace, ale já neco vymyslím. Vždycky něco vymyslím :). Pokud se vše povede tak jak má, o víkendu nějaký ten článeček přibude a čekejte nějaký pěkný vánoční dárek. Jaký, to můžete hádat a své tipy mi popřípadě napsat do komentářů, na které si snad najdu čas odpovídat. Detailnější informace dodám... prostě někdy. :D
Snad jste na mě dočista nezanevřeli, mějte se hezky,
Luc.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Erwiel Erwiel | E-mail | Web | 18. prosince 2012 v 21:14 | Reagovat

Jo, vím, ko mtím myslíš... :-D
Hlevně to s těma povídkama nepřežeň.
A s tím 'žůžovým blogískem' máš vážně štěstí!!!
A... proč se patlat s novým dessem? Proč dávat novou rubriku??? Vždyť bude v pátek konec světa. :-D
Tak proč se s něčím piplat???

2 Lucianne Gray Lucianne Gray | E-mail | Web | 18. prosince 2012 v 22:19 | Reagovat

[1]: Hele... to je taky fakt! :DD

3 Erwiel Erwiel | E-mail | Web | 19. prosince 2012 v 22:04 | Reagovat

[2]: Vidíš jak jsem chytrá a inteligentní!!!

*Ještě kdyby :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.