Stav: Veselá
Jsem závislá na: Hudbě
Čtu: Wolfgang Hohlbein - Nad propastí
Poslouchám: Immediate Music - Catch the falling sky

Příběhy

20. prosince 2012 v 19:34 | Lucianne Gray |  Stories
Autor: Lucianne Gray
Info: Wendy Gibsonová je členkou starobylého rodu čistokrevných čarodějů - o čemž nemá ani potuchy. Když se svou sestrou a nejlepším přítelem omylem vyslechne cizí rozhovor o VELMI podivných věcech, následuje ještě podivnější sled událostí, při kterém potkává Connora, ještě tajemnějšího a nesnesitelnějšího než všechno, co se jí kdy přihodilo. A důležitý zlom nastává ve chvíli, kdy se má ona a její sotva patnáctiletá sestra vdát za jiného, aristokratického čaroděje. A útěkem, to jen začíná.
Stav: Rozepsaná

Autor: Lucianne Gray
Info: Natalia a Selene jsou sestry, avšak každá je úplně jiná. Jejich cesty se rozdělují, a rodinné vztahy u nich v žádném případě nejsou na prvním místě. V momentě kdy do jejich domu vtrhne banda upírů, a ukáže se, že Selenin známý je vlkodlak, jejich svět se obrátí vzhůru nohama. Jak je možné, že Selenina krev může umožnit upírům plodit potomky, ale krev její sestry takovou schopnost nemá? A jak lze zabít nepřítele, když je do něj vaše sestra zamilovaná?
Stav: Ukončena pozastavením

Autor: Lucianne Gray
Info: Evelyn Shadeová je obyčejná, trochu výbušná a drzá studentka školy Michela Sparkse. Ve svých sedmnácti letech stihla sbalit téměř všechny kluky na své škole a propařit několik večírků až do rána. Jenže jedna ne moc vydařená párty praskne, a její rodiče ji pošlou do nápravného zařízení na Aljašce. Pro Evelyn je to noční můra, ale alespoň že je tam poslána se svou nejlepší kamarádkou Violet. Polepšovna je téměř stejná jako obyčejná střední škola, až na jisté... nadpřirozené jevy. Co jsou Démoni, a co jsou zvláštní Poznamenané? A proč si Eve připadá jako nedílná součást toho všeho zmatku? Navíc musí chránit svou nicnetušící kamarádku...
Stav: Dokončená
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.