Stav: Veselá
Jsem závislá na: Hudbě
Čtu: Wolfgang Hohlbein - Nad propastí
Poslouchám: Immediate Music - Catch the falling sky

Leden 2013

SK - 1. Kapitola 2/2

31. ledna 2013 v 22:43 | Lucianne Gray |  Srdcový Král
Druhá část první kapitoly, sice trochu později než jsem plánovala, ale přece. Je to tak kratší část, jak jsem psala, ale s tím bohužel nic nenadělám. Asi mi navíc blbne Word, protože předtím mi to ukazovalo 10 popsaných stránek a najednou je jich jen devět. Nevím, ale text zůstal naštěstí celý. Jinak, co vysvědčení? Jsem se sebou celkem spokojená, mám jen čtyři dvojky a to z matiky, fyziky, zemáku a přírodopisu. Klasika, ale stejně jsem za to ráda. Až na to, že jsem myslela že učitelce střelím dělo, když plkala rádoby nenápadné poznámky k tomu, jak jsem musela o tu dvojku matikáře prosit a o tom, jak jsem měla loni trojku z češtiny. Vážně děsně nenápadný. Jinak si kapitolku druhou část užijte a předem... opravdu nevím, kdy bude druhá, jde mi to strašně pomalu. Ale snad mě napadne něco jako básnička nebo jednorázovka na téma Dramione... uvidí se. Je možné, že kapitola nepřibyde ani tento další týden, protože opravdu... se to vleče.
PS: S novým dessem spokojená nejsem, nesedí mi stránka a strašně se mi... nelíbí, ale snad vydrží co nejdéle. Pokud ne, tak... můj názor znáte.


SK - 1. Kapitola 1/2

29. ledna 2013 v 7:57 | Lucianne Gray |  Srdcový Král
Tak jsem se opět parádně naštvala. Blog.cz zkrátka nechápe co to znamená 29 236 znaků, plus článek před kapitolou. Nechápe, že to prostě dohromady nedá 40 000 znaků. Takže první část první kapitoly je taková delší, a druhá bude prostě kratší, bohužel. No, jinak druhou část čekejte ve čtvrtek, jak už jsem (myslím) psala. No, vzhledem k tomu, že je hodina informatiky, měla bych končit. užijte si kapitolu :)


SK - Prolog

28. ledna 2013 v 14:44 | Lucianne Gray |  Srdcový Král
Hurá!
Včera jsem dopsala první desetistránkovou kapitolu a před chvilkou i prolog, takže vám ho sem servíruju. Snad se bude líbit menší zpestření je signatura, na které se objevuje motto, které se mi k povídce nejvíc hodí (ano ano, je to překlad části textu v soundtracku povídky) a nebojte, neznamená to, že hlavní dějovou linkou příběhu je láska, i když i ta je dost důležitou součástí. Zítra očekávejte první část první kapitoly a ve čtvrtek druhou část. Jinak kapitoly SK nebudu moci přidávat tak často, protože přece jen, deset stránek... řekněme že první kapitolu jsem psala od pátého ledna do včerejšího večera, zkrátka to nemůžu všechno sepsat najednou. Takže, ať se líbí! :)

PS: Děj mám do nejmenších podrobností rozpitvaný, takže by se neměl konat žádný zásek. Navíc mě to nehorázně baví psát.

PPS: Na signatuře máte odhalenou herečku, kterou jsem použila jako vzhledový vzor pro hlavní hrdinku. Samozřejmě nejsou úplně identické, ale barva vlasů (jen na téhle fotce, kterou si můžete vyhledat a přesvědčit se, jestli chcete) a očí jsou stejné.SK - Info

27. ledna 2013 v 15:27 | Lucianne Gray |  Srdcový Král

ANOTACE
Wendy Gibsonová je členkou starobylého rodu čistokrevných čarodějů - o čemž nemá ani potuchy. Když se svou sestrou a nejlepším přítelem omylem vyslechne cizí rozhovor o VELMI podivných věcech, následuje ještě podivnější sled událostí, při kterém potkává Connora, ještě tajemnějšího a nesnesitelnějšího než všechno, co se jí kdy přihodilo. A důležitý zlom nastává ve chvíli, kdy se má ona a její sotva patnáctiletá sestra vdát za jiného, aristokratického čaroděje.

SOUNDTRACK

Vrať se mi...

1. ledna 2013 v 3:00 | Lucianne Gray |  Dramione Jednorázovky
Ano, opět jsem se nechala strhnout vlastní fantazií, sny a myšlenkami a vysledkem toho je... jedna novoroční! Velkou zvláštností na ní je, že jsem s ní dost spokojená, oproti ostatním je celkem dlouhá a má otevřený konec, což znamená... že bych byla strašně moc ráda, kdybyste mi do komentářů napsali, jak si představujete, že by to mohlo skončit. Klidně se rozepište, strašně ráda to pak čtu. Všichni mají krásné nápady. Je mi jedno, jestli podle vás bude konec šťastný, nebo smutný, to nechám na vás. :)
A teď všem přeju hezké počtení.