Stav: Veselá
Jsem závislá na: Hudbě
Čtu: Wolfgang Hohlbein - Nad propastí
Poslouchám: Immediate Music - Catch the falling sky

Cesta k srdci

7. Kapitola

24. prosince 2012 v 10:00 | Lucianne Gray
Jo, jo, vidíte dobře!
POSLEDNÍ kapitola CKS! Ani nevíte, jakou mám z toho radost! Historicky je to moje druhá dokončená povídka, ale ten první příběh ani nestojí za řeč, vzhledem k tomu, že jsem ho napsala v devíti letech. Ráda bych ve zkratce shrnula děj minulé kapitoly, ale sama si to nepamatuju a nechce se mi to znovu číst. Vím, opravdu vím, že v příběhu jsou hromady nesrovnalostí, ale... prosím, mějte slitování! :)
Ale dost keců, přeju všem příjemné čtení a... šťastné a veselé Vánoce! :)

6. Kapitola 2/2

6. srpna 2012 v 14:15 | Wolfie
Druhá část. :-) Užijte si ji, Vaše,
Wolfie

6. Kapitola 1/2

30. července 2012 v 14:31 | Zoe Leah
Po delší odmlce je tu další kapitola k CKS. Omlouvám se, že tak pozdě, ale kvůli menšímu nedorozumění a následnému smazání sedmé kapitoly třetí nezúčastněnou stranou prostou veškerých názorů jsem prostě musela pozdržet přidání další části, abych stihla dopsat sedmou kapitolu. Doufám že se bude líbit, a ráda bych vám oznámila že se brzy můžete těšti na krátké info o SOTW. Tak si užijte kapitolu!
PS: Další část můžete očekávat příští pondělí, omlouvám se, nerada to takhle zdržuju, ale potřebuju náskok.

Zoe Leah.

5. Kapitola 2/2

22. července 2012 v 11:30 | Zoe Leah
Druhá část :-) Vaše,
Zoe Leah.

5. Kapitoa 1/2

21. července 2012 v 11:43 | Zoe Leah
Takže ahoj lidi, v první řadě se moc omlouvám že další kapitola nepřibyla už dřív, ale měla jsem pár opravdu důležitých věcí a tak nějak jsem si neudělala čas. Ano, hrálo v tom taky roli že jsem byla líná, ale snad vám to vynahradím první částí páté kapitoly. Užijte si ji!
PS: Další část můžete čekat zítra ve stejnou dobu. :-) Vaše,
Zoe Leah.

4. Kapitola 2/2

15. července 2012 v 21:04 | Zoe Leah
Je nedělní večer, a s ním i druhá část čtvrté kapitoly CKS. Chtěla bych poděkovat za všechny komentáře u předchozích kapitol. Mám tady taky jeden extra vzkaz.
Pro Vicky: "Kritika mi nevadí, spíš naopak, jsem za ni ráda. Alespoň pak vím co mám upravit a poupravit. :D "
Tak, a teď už k samotné kapitole.

4. Kapitola 1/2

15. července 2012 v 10:00 | Zoe Leah
Tak a je tady další kapitola, nebo spíš její první část. Další část tady bude zítra přesně v tuhle dobu, tak se máte na co těšit. :-) Vaše,
Zoe Leah.

3. Kapitola 2/2

14. července 2012 v 12:45 | Zoe Leah
Slavnostně oznamuji, že druhá část třetí kapitoly je zde! :D Vaše,
Zoe Leah.

3. Kapitola 1/2

13. července 2012 v 12:31 | Zoe Leah
Tak, slíbila jsem že další část kapitoly tu bude dneska, a tady je! Je trochu kratší než ty ostatní, a budoucí kapitoly budou maximálně na deset stránek, ale později opět přibudou dlouhé, zhruba na 25 stránek. Tak já doufám že se kapitola bude líbit vy si ji užijete. :-) Vaše,
Zoe Leah.

2. Kapitola 2/2

12. července 2012 v 17:58 | Zoe Leah
Tak, slibovaná druhá část je zde! Sice později, ale přece. :-) Již brzy bude k dispozici opravená. Vaše,
Zoe Leah.

Reklamní Obrázek

12. července 2012 v 12:26 | Zoe Leah
Drazí čtenáři a čtenářky,
ráda bych vám předvedla své nejnovější dílo vytvořené ve Photofiltre. Tento program a já, nejsme nijací kamarádi, jediné co v něm dokážu je vytvořit nějaký ten obrázek a postačující layout. Tentokrát jsem se rozhodla vytvořit něco k mému příběhu CKS (Cesta k srdci). Tyto obrázky bych mohla zveřejnit na začátku každé kapitoly, aby jste věděli o co se jedná. Není to nic moc, pro mě byl výkon jen ty obrázky navrstvit, ale snad se zalíbí.
Mějte se, Vaše,
Zoe Leah.

2. Kapitola 1/2

11. července 2012 v 13:00 | Zoe Leah
Slíbila jsem že to nebude moc dlouho trvat, a svůj slib jsem dodržela! První část druhé kapitoly je tady a já jsem moc vděčná za vaše komentíky které mě povzbuzují k psaní dalších řádků. Mé velké díky patří také více než ochotné Erin (www.tygr13.blog.cz) která má na svědomí opravu této kapitoly a já doufám že také těch budoucích. :D
Tak, a teď už vám jen popřeju příjemné čtení.
PS: Tak jako u předchozí kapitoly očekávejte druhou část zítra touhle dobou.
Vaše,
Zoe Leah.

1. Kapitola 2/2

10. července 2012 v 16:25 | Zoe Leah
Tak, slibovaná druhá část je tady a já moc doufám že se zatím líbí. Pište komentíky a nějak si to přeberte. Za případné chyby v textu se omlouvám.
Vaše,
Zoe Leah.

1. Kapitola 1/2

9. července 2012 v 16:37 | Zoe Leah
Tak tu mám první část první kapitoly CKS, anotaci už jste si přečíst mohli, tak teď jdeme na samotnou kapitolu...

Anotace

9. července 2012 v 15:41 | Zoe Leah
Zdravím milí přátelé! :D
Mám tady pro vás anotaci a první kapitolu k příběhu zvanému 'Cesta k srdci' (zkráceně: CKS). Tenhle příběh jsem začala psát asi před půl rokem, napsala jsem prvních osmdesát pět A5 stránek a dala si ten půlrok pauzu. Před pár dny jsem si na CKS vzpoměla a zkusila napsat pár stránek. Příběh mě znovu chytl a teď jsem na něm opravdu závislá. Strašně ráda to píšu, a teď, když to chci zveřejnit mě něco trklo. Nemám žádnou anotaci. Na anotace jsem totálně levá, ale že jste to vy, pokusila jsem se něco narychlo sesmolit.

ANOTACE:
Evelyn Shadeová je obyčejná, trochu výbušná a drzá studentka školy Michela Sparkse. Ve svých sedmnácti letech stihla sbalit téměř všechny kluky na své škole a propařit několik večírků až do rána. Jenže jedna ne moc vydařená párty praskne, a její rodiče ji pošlou do nápravného zařízení na Aljašce. Pro Evelyn je to noční můra, ale alespoň že je tam poslána se svou nejlepší kamarádkou Violet. Polepšovna je téměř stejná jako obyčejná střední škola, až na jisté... nadpřirozené jevy. Co jsou Démoni, a co jsou zvláštní Poznamenané? A proč si Eve připadá jako nedílná součást toho všeho zmatku? Navíc musí chránit svou nicnetušící kamarádku...

Snad se anotace líbila, a myslím že ještě dnes přibude první část první kapitoly.
Vaše,
Zoe Leah.

 
 

Reklama