Stav: Veselá
Jsem závislá na: Hudbě
Čtu: Wolfgang Hohlbein - Nad propastí
Poslouchám: Immediate Music - Catch the falling sky

Dramione Jednorázovky

Vrať se mi...

1. ledna 2013 v 3:00 | Lucianne Gray
Ano, opět jsem se nechala strhnout vlastní fantazií, sny a myšlenkami a vysledkem toho je... jedna novoroční! Velkou zvláštností na ní je, že jsem s ní dost spokojená, oproti ostatním je celkem dlouhá a má otevřený konec, což znamená... že bych byla strašně moc ráda, kdybyste mi do komentářů napsali, jak si představujete, že by to mohlo skončit. Klidně se rozepište, strašně ráda to pak čtu. Všichni mají krásné nápady. Je mi jedno, jestli podle vás bude konec šťastný, nebo smutný, to nechám na vás. :)
A teď všem přeju hezké počtení.

Grangerová...

25. prosince 2012 v 17:16 | Lucianne Gray
Žádný dlouhý vykecávání, dneska to vezmu hopem! :)
Další jednodílná povídka, trošinku kratšího rázu. S touhle jsem celkem spokojená, dopadla tak, jak jsem chtěla aby dopadla, takže mám radost!
Jinak bych se chtěla zeptat, jak jste si včera užili Vánoce? Já ohromně, i když jsem se musela vypořádat s celkem komickými problémy, jako studené řízky, pozdní nakoupení a zabalení dárků a seznámení se s novou poličkou, když jsem uklouzla a spadla na ni. Ale vážně jsem si Vánoce užila! :D
Snad se bude líbit, a přeju hezké počtení! :)

Jmelí

23. prosince 2012 v 17:00 | Lucianne Gray

Fajn, ozdravný pobyt u dědy a babičky podstoupen, zase jsem doma!
Teda... ne, že by mě to bůhvíjak těšilo, ale je fajn se začínat zabydlovat. Musím si přerovnat knížky v knihovně, protože je vybalovala mamka, ale... celý den to nejspíš nezabere. Ještě musím koupit dárek pro taťku a pro ostatní lidi dárek koupím v týdnu, protože je s největší pravděpodobností uvidím až za měsíc a opravdu nemám moc času. Tenhle rok je to všechno moc nahonem. Aby jste taky nechytili vánoční depku, hážu vám sem další Dramionku kterou jsem dokončila dneska odpoledne. Ani moc nevím... co si mám o ní myslet. Asi takhle, napsala jsem lepší a delší, ale... když jsem si s tím dala takovou práci, byla by škoda ji neukázat mým věrným :)
Přeju hezké čtení všem a zítra se těšte na dáreček! :)

Bohužel, jsem zadaná

23. prosince 2012 v 8:15 | Lucianne Gray

Nudím se, nudím se a ještě jednou... nudím se. Včera jsem sesmolila takovou krátkou jednorázovku jen a jen pro vás, a ačkoli to není žádná sláva, dávám ji sem. Je vážně krátká a jen bych vás požádala, abyste to brali s nadhledem. Jinak vánoční dáreček pro vás je hotový a i když s ním moc spokojená nejsem, mohlo by vás to potěšit. Mimochodem... určitě jste si všimli grafických signatur nad Dramione jednorázovkami, a jen bych chtěla znát váš názor na ně. Jestli alespoň trochu vystihují povahu jednotlivých povídek. A... to bude asi všechno. Přeju hezké čtení! :)

Koho by to zajímalo...

22. prosince 2012 v 15:55 | Lucianne Gray

Hurá!
Poté, co se mi příběh jednou smazal a celý jsem ho musela napsat znovu, ho sem konečně házím. První Dramione jednorázovka se čtenářům líbila, za což jsem moc ráda a tak jsem si pospíšila a napsala další. Nejsem s ní tolik spokojená, protože na mě působí moc uspěchaně, ale vy na to možná budete mít jiný názor. Užijte si čtení! :-)
Varování: V příběhu jsem si nějaké události upravila, tak mě neukamenujte...

Nemám náladu na tvé vtipy...

21. prosince 2012 v 15:00 | Lucianne Gray

Ano, ano, máme tu první Dramione jednorázovku, na kterou jsem neskutečně hrdá, vážně! :)
Tak nějak jsem se vzpamatovala z toho, že našeho učitele už nejspíš nikdy neuvidíme, ale stejně je to dost těžké. Dneska se s námi byl rozloučit, protože jsme pořádali takovou besídku a představte si, já nemám ani dárek! No nic, až ho koupím, pošlu mu ho po jeho synovi, který se mnou čistě náhodou chodí do třídy. Ale teď už k povídce...
 
 

Reklama