Stav: Veselá
Jsem závislá na: Hudbě
Čtu: Wolfgang Hohlbein - Nad propastí
Poslouchám: Immediate Music - Catch the falling sky

Ohledně psaní

Rozpracované příběhy

27. listopadu 2012 v 13:34 | Lucianne Gray
Tak nějak jsem si projela očima celý blog. Nenávidím se.
Literární deník vůbec nedoplňuju, WW už taky ne a o tom zbytku snad ani nechci vědět. Blog je sice dočasně pozstaven, ale stejně chci zveřejnit alespoň tenhle článek, na který jsem si ve velkých bolestech udělala čas. Koho by to zajímalo, včera jsem si ve škole (neúmyslně, ovšem!) udělala výron na nártu. Směšné je, že ne na schodech, ale na ploše pod schody, kde jsem prostě... uklouzla. Takže nejsem jenom nezodpovědná, ale také totální nemehlo. Nohu mám zafáčovanou a u doktora jsem vyfasovala dvě francouzské berle. Dneska a zítra nejdu do školy a tak budu mít víc času. Ale k tématu. Chci vám napsat (ne)stručný přehled příběhů, co právě píšu. Žádný z nich tu neplánuju zveřejnit, ale chci se o ně s vámi podělit a zjistit vaše názory na některé z nich. Tři z nich jsou pozastavené (co mi to asi říká?) ale ne nastálo, hodlám v nich ještě pokračovat. Mimochodem, aby toho nebylo málo, do psaní mi začíná lézt další můj velký, milovaný koníček. Asi je to dětské, ale tak ať. PC hry. Každopádně, touhu po světě Dragon Age, The Sims 3, Skyrim nebo Elvenu nějak překonám. =D

Bez čeho si psaní nedovedu představit

8. října 2012 v 15:40 | Lucianne Gray

Přiznejme si to, každý má při psaní své vlastní rituály. Ať už je to oblíbené pití, jídlo, nebo čas kdy píšeme.
Krátce (fajn, tak dlouze) vás teď seznámím s tím, co k psaní potřebuju já. Byla bych pak ráda kdybyste se mi do komentů svěřili s vašimi závislostmi.

Hudba + Psaní =... Co vlastně?

5. srpna 2012 v 12:44 | Wolfie
Protože mi připadá že blog poslední dobu chřadne a chřadne, rozhodla jsem se stvořit (další) rubriku. Už podle názvu asi tušíte co v ní bude. Úvahy ohledně psaní, postřehy ohledně psaní, a vlastně všechno ohledně psaní. Já doufám že se vám to bude líbit, a ráda bych upozornila, že druhá část šesté kapitoly bude zveřejněna již zítra odpoledne, ale upřímně se přiznávám, že u sedmé kapitoly mám napsané tak dvě věty. Je to způsobené hlavně tím, že mám teď plné ruce práce psaním čtyř příběhů, které někdy možná zveřejním, a zoufale se mi proto nedostává času. :-) Ale teď už k samotnému článku. Víc se dočtete pod perexem.

 
 

Reklama