Stav: Veselá
Jsem závislá na: Hudbě
Čtu: Wolfgang Hohlbein - Nad propastí
Poslouchám: Immediate Music - Catch the falling sky

Prokletá Krev: Do Poslední Kapky

18. Kapitola

9. prosince 2012 v 17:45 | Lucianne Gray
Jóóóóóóóóóóóóóóó!!!
Teda... ehm, ehm. Ne, není to blogová chyba, skutečně jsem si našla čas na uveřejnění 18. kapitoly. Je to trochu divné, protože mám kapitoly předepsané až do té 21. ale prostě je chci mít do zásoby. Jinak v příštích dnech čekejte alespoň nějakou povídku, protože když konečně chápu matiku, nepočítám v hodinách příklady, ale píšu si do deníku zamilované jednorázovky. Výhradně zamilované, protože to je můj momentální stav. Samozřejmě nikdo nemusí vědět kdo to je, takže nic neprozradím. A... Hanko, jestli cekneš, dostaneš zítra ťafku! =D
No, ale k té kapitole... opět není opravená, a je to výhradně moje chyba, protože kapitoly k opravě neposílám. Možná, že bych napřed dokončila tuhle povídku s neopravenými kapitolami a teprve pak bych je skvělé Erin postupně posílala... Nevím, ještě to promyslím. =)

17. Kapitola

27. října 2012 v 21:03 | Lucianne Gray
Tak fajn. Teď, když jsem si odbyla svou dávku mražených jahod s cukrem a jsem nakopnutá minimálně do půlnoci, můžu konečně zveřejnit 17. Kapitolu. Chci jen oznámit jednu smutnou novinku.
Všichni víme, že to tu životem zrovna nepřekypuje, ale to je mi nějak jedno, nevadí mi to, jen nastanou velké změny. PK budu zveřejňovat až do 20. kapitoly, další totiž ještě píšu, ale to není hlavní. Blog se tak nějak 'nepozastaveně pozastavuje'. Jakmile vyčerpám příděl kapitol, nebudu už přidávat 'tolik' článků jako normálně. Nepozastaveně pozastaven, protože to tu nebude úplně mrtvé. Jestli se dokopu k tomu, napsat článek co by dával alespoň trochu smysl, hodím ho sem. Žádné ságy ale nečekejte. Pozastavení jsem se chtěla za každou cenu vyhnout, ale bohužel není zbytí. Chci se pořádně věnovat škole, kamarádce, psaní knihy (to především), grafice, příbuzným atd... V osmé třídě je to teď slušnej nátěr. Vzhledem k tomu, že bych se ráda dostala na střední, měla bych se konečně vyhrabat ze zaostalosti v matematice a fyzice (hodiny prokreslím, propíšu nebo pročtu) a tak nějak zabrat i ve všech ostatních předmětech. Je celkem smešné, že já, co zbožňuju čtení a psaní jsem vloni měla na závěrečném vysvědčení trojku z češtiny a tenhle školní rok to zatím vypadá na dvojku. Děs.
Každopádně... blog se pozastavuje na dobu neurčitou a ti z oblíbených blogů kdo ještě nečetli tenhle článek dostanou oznámení do komentářů na svém blogu. Pokud máte knihu návštěv tak to bude tam. =)
Zatím se mějte hezky,

Luc.

16. Kapitola

25. října 2012 v 22:19 | Lucianne Gray
Dobře, v první řadě bych se ráda omluvila za to, že slibuju slibuju a... nakonec nic. Jsem v tomhle strašná, nedokážu dodržet slovo. Další kapitola bude hned v sobotu, protože už k PK mám přístup. Tahle kapitola nicméně neprošla pod drobnohledem korektorky, tak omluvte případné chyby, prosím. :)
Poslední dobou se věnuju především škole, čtení, psaní recenzí a psaní knihy, kterou mám v plánu vydat, ať už na vlastní náklady nebo na náklady nakladatelství, takže se omlouvám všem, kteří na tenhle blog ještě nezapomněli a pořád sem chodí. Je dost možné, že Mystic bude pozastaven, ale pokud se tak stane, nemějte strach, lucianne-books.wz.cz pořád funguje, jen te´d potřebuju přečíst víc knížek. Chystá se recenze na knížku Divergence, na jednu na jejíž jméno si za boha nevzpomenu, a až dočtu zbrusu nové knihy Tygrovo Prokletí a Rudou jako rubín, budu vás informovat o tom, jak se mi četly. Děkuju za pochopení, vaše,

Lucianne.

15. Kapitola

6. října 2012 v 19:31 | Lucianne Gray
Jak jsem slíbila, je tu patnáctá kapitola PK. Sice později než jsem myslela, protože jsem nepočítala s tím, že pojedu s rodiči do Chebu, ale přece. Doufám že se bude líbit, a další čekejte, jak už jsem psala, příští, nebo přespříští víkend.

14. Kapitola

27. září 2012 v 16:00 | Lucianne Gray
Další přednastavená kapitola je zde, a s trochou štěstí se mi podaří příští týden zveřejnit to info. Příjemné čtení. :-)
Luc.

13. Kapitola

24. září 2012 v 15:25 | Lucianne Gray
Dobře, jsem hrozná. Za A) jsem ve skluzu s psaním, a momentálně jsem se zasekla u 20. kapitoly PK, navíc jsem odepsala dva příběhy (už jsem se o nich zmiňovala, jsou to: Měsíční Plamen a povídka, jejíž název uveřejňovat nebudu, hodlám ho někdy v budoucnu použít. Jinak o té druhé povídce jsem psala, a byla to fanfiction na upíří deníky), a začala psát nový. Za B) Nechápu jak je to možný, ale doma se nemůžu přihlásit na Blog.cz. Ne že by mi to napsalo něakou chybu, jen mě to okamžitě vykope na přihlášení na hlavní stránce, a když se přihlásím tam, vykopne mě to tam znovu. Když se přihlásím přes komenty, prostě mě to nepřihlásí. Pokud s tím už někdo má zkušenost, prosím poraďte. :-) Vzhledem k tomuhle problému můžu kapitoly přidávat jen dvakrát týdně, a pak je přednastavovat. Takže počítejte s tím, že ve čtvrtek tu mude 14. kapitola. Abych to moc neprotahovala, užijte si kapitolku, během příštího týdne bych vám poskytla info o chodu věcí na Mysticu i na mém blogu o mě. Tak zatím, lidičky! :-))

Luc.

12. Kapitola

16. září 2012 v 19:58 | Lucianne Gray
Abych nkonečně zažehnala nepříjemný pocit, že to tu upadá, dokopala jsem se ke zveřejnění dvanácté kapitoly, na kterou všichni určitě netrpělivě čekají (*ironie).
Omlouvám se že je to tu tak nepravidelné, ale ve škole je fofr, a většinu času strávím nad úkoly, a ten zbytek jsem s kamarádkou většinou venku, aby se mi nezavařil mozek. Je neuvěřitelné, že už zítra píšeme test, a aby toho nebylo málo, je to test z matematiky. Asi se zblázním. Pokud to bude jen trochu možné, pokusím se přispívat alespoň jednou týdně, což neznamená, že to nemůže být více často. :-)
Děkuju všem za pochopení, a teď ke kapitole...

11. Kapitola

31. srpna 2012 v 18:06 | Lucianne Gray
Opět další kapitola, poslední dobou se s nima protrhl pytel.
Zítra jedu zase domů, takže něco přibude večer, nebo ze sebe dneska ještě něco vytřískám, a přednastavím. Doufám že se kapitolka bude líbit a... tady je. :-)

10. Kapitola

30. srpna 2012 v 13:24 | Lucianne Gray
Jsem tu s další kapitolou, a tentokrát neuvěřitelně unavená. Ono se taky není čemu divit, když jsem včera šla spát až půl páté ráno, a probudila se v jedenáct. No jo, užívám si toho, když doma není děda. Včera totiž přespával u své neteře, tudíž... no, když kocour není doma, myši mají pré! :D Tak teď ta kapitola.
Ať se líbí!

Luc

9. Kapitola

28. srpna 2012 v 18:42 | Lucianne Gray
Fajn fajn, po dnešním výletu do (překvapivě!) Brna a následném strávení více než hodiny v obchodě se školními pomůckami jsem vážně vyčerpaná, tudíž to nebudu moc protahovat, a dám vám sem další kapitolku. Dneska přichází menší... teda, větší zvrat, ale nechte se překvapit! :-)

Luc.

8. Kapitola

26. srpna 2012 v 20:27 | Lucianne Gray

Dobře, na speciální přání naší milé Alexis Dark jsem se rozhodla zveřejnit i osmou kapitolu, kterou jsem původně plánovala na zítřek, ale zítra bohužel nebude mít šanci si jí přečíst. A proč jsem se tak rozhodla? Protože jsem naprosto úžasná (ironie, pokud to někdo nepostřehl :D) a myslím na čtenáře mého blogu. Co bych pro vás neudělala, že, zlatíčka. Za ty úžasně povzbuzující komantáře si to taky zasloužíte. :-) Tak, abych to zbytečně neprotahovala, osmá kapitola čeká na vaše zvědavé pohledy! :-)

S láskou,
Luc.

7. Kapitola

26. srpna 2012 v 13:39 | Lucianne Gray
Dobrá dobrá, nekřičte prosím. Psala jsem sice, že přidám další kapitolu hned po příjezdu, ale podělal se mi internet, protože můj netbook ho prostě nepřijme, takže jsem byla odkázaná na dědův počítač, který bohužel nebyl ještě vybalený. Jelikož to bylo v půl desáte v noci, a určitě si dovedete představit jak 'příjemná a ochotná' jsem byla po pěti hodinách dusící cesty autem, opravdu se mi nechtělo scházet schody baráku, lézt do (uzamčeného, mimochodem) kufru auta a tam štrachat mezi všemi těmi taškami a batohy abych našla tašku s notebookem. Navíc byla večer příšerná nuda. Dorazili jsme po osmé hodině večerní, postupně jsem si docházela pro svá zavazadla přičemž jsem málem umřela pod tíhou dočasně cestovního batohu, poté jsem se převlíkla, a... seděla a čučela na nějakou komedii co dávali na Nově, a tuším že ji mám v souborech počítače. Jakmile to skončilo, donutila jsem svou čtrnáctiletou sestřenici aby jsme zalezly do ložnice, a neplácaly elektriku. Poté jsem si zašla vyčistit zuby, lehla si na druhou půlku postele a do dvou do rána si četla knížku co postrádá děj, ale jelikož to bylo to jediné co jsem si vzala na čtení, neměla jsem na výběr. Další dny snad budou pozitivnější. Mám dva body, které si chci splnit.
Za A, musím udělat výlet do knihkupectví, a koupit si něco co se dá číst.
Za B, když už jsme u těch obchodů, celkem by se mi hodily nové boty. V těchle už umírám.

Pokud to bude jen trošku možné, některý následující den bych sem hodila další kapitoly, a další poznámky z mého nudného života. :-)

6. Kapitola

24. srpna 2012 v 19:30 | Lucianne Gray
Další kapitolka! Nechci moc zdržovat, protože za chvíli si jdu dobalit poslední zbytečnosti, takže zde je!


5. Kapitola

21. srpna 2012 v 21:43 | Wolfie
Je tu další kapitola! Omlouvám se, že tak pozdě, ale neměla jsem čas. Jinak k Literárnímu Deníčku, na minulý týden. Asi nebude, protože se mi jaksi poškodily soubory na flash disku, a tam jsem to měla zaznamenané. Tudíž omluva.
Jinak bych chtěla moc poděkovat Erin, která mi opravuje kapitoly, bez ní by se to nedalo číst. :-)

PS: Nespokojenost s mou přezdívkou vzrůstá s každým novým podpisem...

4. Kapitola

17. srpna 2012 v 21:02 | Wolfie
Jsem zde, společně s další kapitolou! :) Další chapter můžete čekat nejspíš v pondělí, přece jenom, povídku pořád píšu, a nerada bych vyplýtvala všechny kapitoly, a pak neměla co zveřejňovat. Mimochodem, pracuju na dalším příběhu, který ale hodlám zveřejnit za hodně dlouhou dobu, protože mám jen necelé tři kapitoly, a nechci mít na blogu guláš. Prozradím jen, že je to fanfiction.
Tak si užijte čtení! :-)

Wolfie

PS: Začínám být krajně nespokojená se svou přezdívkou, tak uvidím co se z toho vyvine...

3. Kapitola

16. srpna 2012 v 17:10 | Wolfie
Další kapitola je zde, i když jsem psala, že bude až zítra. Jsem hrozná, a nedokážu dodržet slovo, ale nemůžu si prostě pomoct. :D Tak si ji užijte!

Prokletá Krev - Podrobnosti

16. srpna 2012 v 15:00 | Wolfie

Prokletá Krev - Podrobnosti


Název: Prokletá Krev: Do Poslední Kapky
Datum vytvoření: Někdy v červnu 2012
Autorka: Wolfie a Hana (Hana první 3 pohledy Natalii)
Motivy k vytvoření: Láska k upírům a vlkodlakům
Motto: Když je špatně, nezapomeň, že může být ještě hůř
Anotace: Natalia a Selene jsou sestry, avšak každá je úplně jiná. Jejich cesty se rozdělují, a rodinné vztahy u nich v žádném případě nejsou na prvním místě. V momentě, kdy do jejich domu vtrhne banda upírů, a ukáže se, že Selenin kamarád je vlkodlak, jejich svět se obrátí vzhůru nohama. Jak je možné, že Selenina krev může umožnit upírům plodit potomky, ale krev její sestry takové schopnosti nemá? A jak lze zabít nepřítele, když je do něj vaše sestra zamilovaná?
Předpokládaný počet kapitol: 25 +
Předpokládaný počet dílů: 2

2. Kapitola

15. srpna 2012 v 20:18 | Wolfie
Jsem zde, a společně s druhou kapitolou Prokleté krve. Na zítra si přednastavím článek s podrobnostmi, protože budu nejspíš spát u kamarádky, a třetí kapitolu čekejte asi až v pátek. Jinak se nelekejte, že (SPOILER!) hned ve druhé kapitole se objevuje romantická scéna, protože... no, uvidíte později. Tak si kapitolu užijte,

Wolfie

1. Kapitola

14. srpna 2012 v 14:56 | Wolfie
Fajn, jsem hrozná, vím. Slíbila jsem, že Prokletou Krev vám představím teprve až skončí CKS, ale prostě jsem to nevydržela. Jsem zvědavá na vaše názory, a dokonce jsem se kvůli tomu odhodlala a vytvořila anketu, umístěnou pod tímto článkem. Ta anketa bude asi pod každou kapitolou PK. Někdy zítra navečer bych sepsala i ty základní informace atd. Jak jsem vám už slíbila. Budou tam takový ty věci jako... motto, ústřední píseň, motivy k vytvoření, předpokládaný počet kapitol a ostatní zajímavosti. Další kapitolu můžete čekat taky zítra, ale asi někdy po osmé hodině, nebo ji zkusím přednastavit, ale nevím. Jinak opravdu nemám ponětí kdy se tady zjeví další díl CKS, protože ony se ty kapitoly nenapíšou samy, že? Tak, abych vás moc nenapínala je tu kapitola. Na začátku ke kapitolám PK budu přidávat písničku kterou jsem při jejím psaní poslouchala, protže myslím, že by se vám to s tím mohlo číst lépe, ale záleží na vás. Tak zatím,

Wolfie

PS: (Pro Erin) Jestli chceš, tak si tu kapitolu stáhni, oprav ji a pošli mi ji na mail, já bych pak ten článek upravila. Ale jak se ti chce. :-)

Prokletá Krev: Do Poslední Kapky - Trailer

12. srpna 2012 v 16:51 | Wolfie
Před pár minutami jsem dodělala upoutávku pro Prokletou Krev a tak jsem se rozhodla vám ji sem hodit. Není to nic moc, ale myslím, že to celkem stačí. Má to asi dvě minuty, a zahrnuje hlavní děj tak, aby se to dalo pochopit, ale abyste toho nepochopili příliš :-)

 
 

Reklama